Op.Dr.Alper BayraktarTwiterConnect To FacebookBize ulaşın

 

Bursa Estetik & Aesthetic

Aesthetic
Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar »Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar Türkiye'de saç ektirmeye karar verdikten sonra, gelmeden 10 gün önce bize haber veriniz, buna göre görüşme tarihiniz belirlenir. Yüz yüze görüşme ve muayeneden sonra local anestezi gününüz belirlenir. KLİNİĞİMİZE ÖN BAŞVURU Saç ekim uygulaması düşünüyorsanız, internet üzerinden doktorunuza danışın kısmından başvuru formumuzu doldurmanızı rica ediyoruz. Bu forma kişisel bilgilerinizi, sorununuzu ve ilgili fotoğraflarınızı ekledikten sonra bize ulaştırınız. Biz size uygulanacak işlemler, bilgi ve ücret konusunda gerekli ayrıntıları iletiyoruz. ÖN DEĞERLENDİRME, OTEL VE REZERVASYON Değerlendirme formundan sonra karar vermeniz durumunda, sizin geliş tarihinize göre, muayene randevunuzu ayarlıyoruz. Şehir dışından ve yurtdışından gelen hastalarımıza kliniğimize yakın bir otelden rezervasyon yaptırarak transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Sizden uçuş numarası, havaalanı bilgileri ve iniş saati bilgilerinizi aldıktan sonra havaalanından sizi karşılıyoruz. Sizi isminizin yazdığı karton ile Atatürk Havalimanı danışmasının önünde bekliyoruz. AYRINTILI MUAYENE Araç ile getirilip otelinize yerleştiriliyorsunuz. Kliniğimizde Emine Saykı tarafından karşılanıyor ve sizi ayrıntılı bir şekilde muayene ediyoruz. Fotoğraflarınızı çekiyoruz. Muayene sonrası operasyon ile ayrıntılar konuşuyor ve hasta örnekleri üzerinde hastalarımıza bilgiler veriyoruz. Hastamız için operasyon gününü belirliyoruz. ANESTEZİ GÜNÜ Ameliyatlar kliniğimizde mevcut olan tam donanımlı ameliyathanemizde gerçekleştirilmektedir. LOCAL ANESTEZİ SONRASI Hastalarımız kliniğimize yakın olan Hotel'e Bursa Saç Ekim Merkezi (http://bursaestetik.com.tr/) 'nden bir refakatçi eşliğinde otele yönlendirilir.  Cuma, 13 Haziran 2014 10:50

Saç Ekiminden Sonra Yıkama

saç ekiminden sonra yıkama

Saç ekimi işleminin başarılı geçmesi için saç ekiminden sonra yıkama işlemlerine çok dikkat etmek gerekmektedir. Saç ekiminin başarılı bir sonuç çıkarması için ekimden sonraki süreçte başarılı şekilde atlatılmalıdır.

Saç ekimi yapıldıktan sonra kafaya takılan bandaj bir gün sonra ekimi yapan personel tarafından çıkarılır. Bandaj çıkarıldıktan sonra kimileri saç ekimi sonrası yıkama işlemini hastanede yaptırmak isterken kimileri ise evde kendileri yıkamak ister. Hastanede yıkanması sağlık açısından daha güvenlidir ve ekimden sonraki ilk gün bandaj çıkarılınca yıkama işlemi yapılır. Kendisi evde yıkamak isteyen kişiler ise yıkama işlemini ekimden üç gün sonra yapmalıdır.

Saç Ekiminden Sonra Yıkama Başlayınca;


Saç ekimi yapılan kişilere bir losyon verilir ve yıkama öncesi bu losyon saç ekiminin yapıldığı bölgeye dikkatlice sürülmelidir. Bu losyon sürülürken tek başınıza sürmek yerine bir başkasından yardım alabilirsiniz.

Çünkü bu losyonun ekim yapılan bölgeye narin ve yumuşak bir şekilde sürülmesi gerekmektedir. Sürme işlemi bittikten sonra yaklaşık yarım saat beklenir.

Yarım saat beklendikten sonra saç ekimi ilk yıkama başlar ve ılık bir suyla hafifçe dikim yapılan alan yıkanarak losyon temizlenir.

Daha sonra doktorunuzun size tavsiye ettiği şampuanla yıkamalısınız. Doktorun tavsiye ettiği şampuan önemlidir çünkü normalde kullandığınız şampuan o an içindeki kimyasallar yüzünden saç ekimine zarar verebilir. Yıkama işlemi bittikten sonra yumuşak bir havluyla saçlarınızı kurutmalısınız. Kurutma işlemi sırasında fön makinesi kullanmamanızı tavsiye ederiz şayet kullansanız bile fön makinesini saçınızdan 40-45 cm uzak tutarak en düşük ayarda çalıştırmalısınız.

İlk 10 gün boyunca kafanızda kabuk tutan kısımların daha rahat yumuşayıp dökülmesi için kullandığınız losyonu bir, bir buçuk saatliğine kafanızda bekletebilirsiniz.

Normal bir saç ekiminde 15 gün içinde oluşan kabukların tamamı dökülür şayet dökülmez ise ekimi yapan doktora giderek durumu göstermeli ve açıklamalısınız.

SAÇ EKİM FUE ANİMASYON

Canlı Destek Hattı

ONLİNE DESTEK

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

İSTANBUL BURSA ESTETİK MERKEZİ

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

Saç Ekiminde En Uygun Fiyat Bize danışmadan karar vermeyin!

SAÇ EKİMİSanal Fue Saç Ekimi Analizi

Hangi saç ekimi tekniğinin kullanılacağı ücret bilgisi ameliyat sonrası oluşacak tahmini saç şeklinizi merak ediyorsanız bize resminizi gönderin.

Not: Gönderdiğiniz Fotoğraflar gizlilik içerisinde incelenip kesinlikle bilgiler saklı kalacaktır.