Op.Dr.Alper BayraktarTwiterConnect To FacebookBize ulaşın

 

Bursa Estetik & Aesthetic

Aesthetic
Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar »Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar Türkiye'de saç ektirmeye karar verdikten sonra, gelmeden 10 gün önce bize haber veriniz, buna göre görüşme tarihiniz belirlenir. Yüz yüze görüşme ve muayeneden sonra local anestezi gününüz belirlenir. KLİNİĞİMİZE ÖN BAŞVURU Saç ekim uygulaması düşünüyorsanız, internet üzerinden doktorunuza danışın kısmından başvuru formumuzu doldurmanızı rica ediyoruz. Bu forma kişisel bilgilerinizi, sorununuzu ve ilgili fotoğraflarınızı ekledikten sonra bize ulaştırınız. Biz size uygulanacak işlemler, bilgi ve ücret konusunda gerekli ayrıntıları iletiyoruz. ÖN DEĞERLENDİRME, OTEL VE REZERVASYON Değerlendirme formundan sonra karar vermeniz durumunda, sizin geliş tarihinize göre, muayene randevunuzu ayarlıyoruz. Şehir dışından ve yurtdışından gelen hastalarımıza kliniğimize yakın bir otelden rezervasyon yaptırarak transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Sizden uçuş numarası, havaalanı bilgileri ve iniş saati bilgilerinizi aldıktan sonra havaalanından sizi karşılıyoruz. Sizi isminizin yazdığı karton ile Atatürk Havalimanı danışmasının önünde bekliyoruz. AYRINTILI MUAYENE Araç ile getirilip otelinize yerleştiriliyorsunuz. Kliniğimizde Emine Saykı tarafından karşılanıyor ve sizi ayrıntılı bir şekilde muayene ediyoruz. Fotoğraflarınızı çekiyoruz. Muayene sonrası operasyon ile ayrıntılar konuşuyor ve hasta örnekleri üzerinde hastalarımıza bilgiler veriyoruz. Hastamız için operasyon gününü belirliyoruz. ANESTEZİ GÜNÜ Ameliyatlar kliniğimizde mevcut olan tam donanımlı ameliyathanemizde gerçekleştirilmektedir. LOCAL ANESTEZİ SONRASI Hastalarımız kliniğimize yakın olan Hotel'e Bursa Saç Ekim Merkezi (http://bursaestetik.com.tr/) 'nden bir refakatçi eşliğinde otele yönlendirilir.  Cuma, 13 Haziran 2014 10:50

Saç Ekimi Öncesi Tavsiyeler

 

 

Saç ekimi öncesi yaptıracağınız kliniğin sadece sizinle ekim öncesi gösterdiği hizmetle değil, sonrasında da sizi takip edebilecek uzman kişilerin olduğuna inandığınız doğru yeri tercih etmeniz önceliğiniz olmalıdır.

 • Operasyondan 1 hafta öncesinde aspirin gibi kan sulandırıcı ilaç kullanıyorsanız bırakınız.
 • Operasyondan 3 gün önce alkol alımını bırakınız.
 • Sürekli kullandığınız ilaçlar varsa bunları doktorunuza bildiriniz.
 • E vitamini ve multivitamin kullanıyorsanız 1hafta önce bırakmalısınız.
 • Operasyona kahvaltı yapıp geliniz.
 • Operasyona gelirken saçlarınızı çok kısa kestirmeyiniz.
 • Operasyona gelirken rahat giyinip soyunabileceğiniz kafanıza sürtünmeyecek kıyafetler tercih ediniz(gömlek,mont vs.).
 • Operasyon sonrası kullanmak için arka kısmından ayarlanabilen spor bir şapka alınız.
 • Ön saç çizgisi oluşturulurken, eski resimlerinize odaklanmayın. Şu anki durumunuz, alın yapınız, yüz simetriniz vs. dikkate alınmalıdır.
 • Sizin beklentinizle , saç ekimi uzmanlarımızın size önerisinin, aynı potada birleşmesi dikkate alınmalıdır. Aksi taktirde en başarılı saç ekimi bile sizi mutsuz edebilir.
 • Saçınızın kalitesi (ince telli, kalın telli, kıvırcık) sonucun doğallığında etkilidir. Uzmanlardan bu konuda tavsiye almanız önemlidir.
 • Saç ekimi yaptırmak kadar, saç ekimi sonrası yıkamaları ekilen saçlarınızın tamamının çıkması açısından çok önemlidir.
SAÇ EKİM FUE ANİMASYON

Canlı Destek Hattı

ONLİNE DESTEK

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

İSTANBUL BURSA ESTETİK MERKEZİ

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

Saç Ekiminde En Uygun Fiyat Bize danışmadan karar vermeyin!

SAÇ EKİMİSanal Fue Saç Ekimi Analizi

Hangi saç ekimi tekniğinin kullanılacağı ücret bilgisi ameliyat sonrası oluşacak tahmini saç şeklinizi merak ediyorsanız bize resminizi gönderin.

Not: Gönderdiğiniz Fotoğraflar gizlilik içerisinde incelenip kesinlikle bilgiler saklı kalacaktır.