Op.Dr.Alper BayraktarTwiterConnect To FacebookBize ulaşın

 

Bursa Estetik & Aesthetic

Aesthetic
Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar »Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar Türkiye'de saç ektirmeye karar verdikten sonra, gelmeden 10 gün önce bize haber veriniz, buna göre görüşme tarihiniz belirlenir. Yüz yüze görüşme ve muayeneden sonra local anestezi gününüz belirlenir. KLİNİĞİMİZE ÖN BAŞVURU Saç ekim uygulaması düşünüyorsanız, internet üzerinden doktorunuza danışın kısmından başvuru formumuzu doldurmanızı rica ediyoruz. Bu forma kişisel bilgilerinizi, sorununuzu ve ilgili fotoğraflarınızı ekledikten sonra bize ulaştırınız. Biz size uygulanacak işlemler, bilgi ve ücret konusunda gerekli ayrıntıları iletiyoruz. ÖN DEĞERLENDİRME, OTEL VE REZERVASYON Değerlendirme formundan sonra karar vermeniz durumunda, sizin geliş tarihinize göre, muayene randevunuzu ayarlıyoruz. Şehir dışından ve yurtdışından gelen hastalarımıza kliniğimize yakın bir otelden rezervasyon yaptırarak transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Sizden uçuş numarası, havaalanı bilgileri ve iniş saati bilgilerinizi aldıktan sonra havaalanından sizi karşılıyoruz. Sizi isminizin yazdığı karton ile Atatürk Havalimanı danışmasının önünde bekliyoruz. AYRINTILI MUAYENE Araç ile getirilip otelinize yerleştiriliyorsunuz. Kliniğimizde Emine Saykı tarafından karşılanıyor ve sizi ayrıntılı bir şekilde muayene ediyoruz. Fotoğraflarınızı çekiyoruz. Muayene sonrası operasyon ile ayrıntılar konuşuyor ve hasta örnekleri üzerinde hastalarımıza bilgiler veriyoruz. Hastamız için operasyon gününü belirliyoruz. ANESTEZİ GÜNÜ Ameliyatlar kliniğimizde mevcut olan tam donanımlı ameliyathanemizde gerçekleştirilmektedir. LOCAL ANESTEZİ SONRASI Hastalarımız kliniğimize yakın olan Hotel'e Bursa Saç Ekim Merkezi (http://bursaestetik.com.tr/) 'nden bir refakatçi eşliğinde otele yönlendirilir.  Cuma, 13 Haziran 2014 10:50

Saç analizi, saç analizi bursa, saç muayenesi Bursa, saç muayenesi, saç muayenesi istanbul, saç muayenesi nasıl yapılır, saç muayene, ücretsiz saç muayenesi, saç derisi muayenesi, saç muayenesi ankara, saç muayenesi izmir

Saç Muayenesi ve Analizi

Saç ekimi operasyonunu düşünen kişiler öncelikle Bursa Saç Ekim Merkezi Doktoru Op.Dr.Alper Bayraktar tarafından Saç Muayenesi ve Saç Analizi yapılır.

Saç Muayenesi ve Saç Analizi

Saç Muayenesi ve Analizi Op.Dr.Alper Bayraktar saç ekimi yapılacak olan alandaki saçların yapısı ve kökleri verecek bölgedeki saçların yoğunluğu saç analiz cihazları ile incelenir ve analiz cihazların verdiği bilgiye göre kişinin ne kadar saça ihtiyacı olduğu ve ensesinden ne kadar saç kökü alınabileceği hesaplanır ve ona göre bir tablo hazırlanır ve hastaya sunulur.

Op.Dr.Alper Bayraktar  muayene sırasında kişinin geçirmiş olduğu bir hastalık ya da önemli bir sağlık problemi varsa değerlendirilir. Hastanın  saç kılı kalınlığı, saç yapısı, verici alan sıklığı, saç rengi, saç kaybının derecesi ve özellikle kişinin beklentileri incelenir. Bildiğiniz üzere saç kaybı kişiden kişiye farklılıklar gösterecektir.

Saç kaybının yoğunluğuna göre saç nakli yapılacak saç grefti miktarının operasyon öncesi hesaplanması gerekir. Kalın saç teli yada koyu renk saça sahip olanların saç ekim sıklığı ile, ince telleki ve açık renklilerin saç ekim sıklığı farklıdır.

Bu yüzden ikinci gruba daha yoğun ekim yapılması estetik açıdan daha iyi olacaktır. Şüphesiz tüm bu analizler saç  ekiminin başarısını olumlu yönde etkileyecek değerlerdir.

Saç ekimi ve buna bağlı olarak planlama bu analizlerin sonucuna göre yapılmalıdır. İlk etapta Op.Dr.Alper Bayraktar ile bir görüşme imkanı bulunmayan yurtdışından gelecek olan hastalar, enseden ve saç açıklığını tam olarak gösteren fotoğraflar gönderirlerse, fotoğraflarınız uzmanlarımız tarafından  değerlendirdikten sonra, ihtiyacınız olan durum hesaplanır ve size bildirilir.

Ücretsiz muayene ve randevu için hemen arayın.

SORULARINIZI OP DR ALPER BAYRAKTAR' A  İLETMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar  

 
0 #1 Oğuz Küçükçakır 2015-03-27 12:32
Merhaba hocam. 24 yaşımdayım ve askerden geldikten sonra saç dökülmelerim çoğaldı. Alın bölgemde biraz olsada dökülmeler kafamın üst bölgesinde biraz fazlaca belirginleşti ve kafa derim görülebilicek açıklılar meydana geldi ve saçlarım inceldi. Saç ekimi yapmadan saç çıkarıcı ilaçlarla bir uygulamanız mümkünmü yada bu gibi bir uygulamanız var mı ?_

İlginiz için teşekkür eder çalışmalarınız devamını dilerim.
Alıntı
 

Yorum ekle


SAÇ EKİM FUE ANİMASYON

Canlı Destek Hattı

ONLİNE DESTEK

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

İSTANBUL BURSA ESTETİK MERKEZİ

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

Saç Ekiminde En Uygun Fiyat Bize danışmadan karar vermeyin!

SAÇ EKİMİSanal Fue Saç Ekimi Analizi

Hangi saç ekimi tekniğinin kullanılacağı ücret bilgisi ameliyat sonrası oluşacak tahmini saç şeklinizi merak ediyorsanız bize resminizi gönderin.

Not: Gönderdiğiniz Fotoğraflar gizlilik içerisinde incelenip kesinlikle bilgiler saklı kalacaktır.