Op.Dr.Alper BayraktarTwiterConnect To FacebookBize ulaşın

 

Bursa Estetik & Aesthetic

Aesthetic
Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar »Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar Türkiye'de saç ektirmeye karar verdikten sonra, gelmeden 10 gün önce bize haber veriniz, buna göre görüşme tarihiniz belirlenir. Yüz yüze görüşme ve muayeneden sonra local anestezi gününüz belirlenir. KLİNİĞİMİZE ÖN BAŞVURU Saç ekim uygulaması düşünüyorsanız, internet üzerinden doktorunuza danışın kısmından başvuru formumuzu doldurmanızı rica ediyoruz. Bu forma kişisel bilgilerinizi, sorununuzu ve ilgili fotoğraflarınızı ekledikten sonra bize ulaştırınız. Biz size uygulanacak işlemler, bilgi ve ücret konusunda gerekli ayrıntıları iletiyoruz. ÖN DEĞERLENDİRME, OTEL VE REZERVASYON Değerlendirme formundan sonra karar vermeniz durumunda, sizin geliş tarihinize göre, muayene randevunuzu ayarlıyoruz. Şehir dışından ve yurtdışından gelen hastalarımıza kliniğimize yakın bir otelden rezervasyon yaptırarak transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Sizden uçuş numarası, havaalanı bilgileri ve iniş saati bilgilerinizi aldıktan sonra havaalanından sizi karşılıyoruz. Sizi isminizin yazdığı karton ile Atatürk Havalimanı danışmasının önünde bekliyoruz. AYRINTILI MUAYENE Araç ile getirilip otelinize yerleştiriliyorsunuz. Kliniğimizde Emine Saykı tarafından karşılanıyor ve sizi ayrıntılı bir şekilde muayene ediyoruz. Fotoğraflarınızı çekiyoruz. Muayene sonrası operasyon ile ayrıntılar konuşuyor ve hasta örnekleri üzerinde hastalarımıza bilgiler veriyoruz. Hastamız için operasyon gününü belirliyoruz. ANESTEZİ GÜNÜ Ameliyatlar kliniğimizde mevcut olan tam donanımlı ameliyathanemizde gerçekleştirilmektedir. LOCAL ANESTEZİ SONRASI Hastalarımız kliniğimize yakın olan Hotel'e Bursa Saç Ekim Merkezi (http://bursaestetik.com.tr/) 'nden bir refakatçi eşliğinde otele yönlendirilir.  Cuma, 13 Haziran 2014 10:50

BURUN ESTETİĞİ, ESTETİK RİNOPLASTİ, BURUN AMELİYATI, EN İYİ BURUN ESTETİKÇİ

BURUN ESTETİĞİ  ESTETİK RİNOPLASTİ

Burun Estetiği (Estetik Rinoplasti)

Burun Estetiği, Estetik Burun cerrahisi veya rhinoplasti, burun ameliyatı, burun estetiği ameliyatı , Burun,estetik,burun estetik, estetik burun, estetik burun ameliyatları, burun estetik İstanbul, burun ameliyatı videosu, burun ameliyatı bursa, tamponsuz burun ameliyatı, burun eti ameliyatı fiyatları, burun estetiği ameliyatı sonrası, canlı burun ameliyatı izle, estetik burun ameliyati, burun ameliyati izle, burun estetigi fiyatlari, erkek burun estetiği fiyatları, burun estetiği videosu, burun estetiği ücretleri, burun estetikleri, burun ameliyatlari, burun kucultme,rinoplasti, burun ameliyatı, burun estetiği ankara, burun estetiği bursa, burun ucu ameliyatı, uzun burunlu olmak, burun delikleri genişler mi, burun ucu uzun, burun ucu uzun, burun estetiği istanbul, bursa, kemerli burun ameliyatı, kemer burun, burun ucu estetiği bursa, burun ameliyatları, burun ucu düşüklüğü, bursa’ da en iyi burun estetiği yapan doktor, bursada en iyi burun estetiği yapan doktor, istanbulda en iyi burun estetiği yapan doktor, burun ucu estetiği,

Estetik burun ameliyatı, adından da anlaşılabileceği gibi Estetik Plastik Cerrah'ı uzmanlarınca yapılması gereken bir ameliyattır. Bu ameliyat, burun kemiklerinin ve burun ucunun şeklinin düzeltilmesi, burundaki kemerin giderilmesi, burun ile dudak arasındaki açının düzeltilmesi ve geniş burun kanatlarının daraltılması gibi amaçlarla yapılır. Gerekli olduğu durumlarda burnun içinde soluk alıp vermeyi engelleyen eğri kemikler de aynı anda düzeltilebilmektedir.

Burun estetiği , Rinoplasti, (Ameliyatı) Ayrıntılı Bilgi Sitesi Girişi İçin Tıklayınız.

Ameliyat Öncesi Değerlendirme:
İlk görüşmede estetik cerrahınız size burnunuzun hangi bölgesinden şikayetiniz olduğunu, nefes alıp vermekte zorluğunuz olup olmadığını soracaktır. Daha sonra burun içinin ve dışının muayenesini yapacak ve sizinle burnunuzun yeni şekli hakkındaki düşüncelerinizi tartışacaktır.

BURUN ESTETİĞİ BURSA

Doktorunuzla sizin aranızda iyi bir iletişim olması çok önemlidir. Burun kemiklerinizin ve kıkırdaklarınızın yapısı, yüzünüzün şekli, cildinizin kalınlığı, yaşınız ve beklentileriniz temel tartışma konularını oluşturacaktır. Cerrahınız kullanacağı anestezi ve ameliyat tekniğini ameliyatın yapılacağı hastaneyi, riskleri ve maliyetini size anlatacaktır. Estetik burun ameliyatı için önerilen en erken yaş, burun büyümesinin % 90'ının tamamlandığı 16 - 17 yaşlarıdır. Daha önce geçirdiğiniz herhangi bir burun ameliyatı veya başka bir ameliyat olup olmadığı, kullandığınız ilaçlar ve sigara içimi konusunda doktorunuzu bilgilendirmelisiniz. Unutmamanız geren bir diğer faktör de; rinoplasti ameliyatı burnunuza yeni bir şekil verebilir ama hayatınıza yön veremez.

Ameliyatın riskleri var mı ?
Estetik burun ameliyatı deneyimli bir cerrah tarafından yapıldığı takdirde komplikasyonlar (istenmeyen sonuçlar) çok sık görülmez. Fakat ameliyat sonucunu olumsuz etkileyen bazı faktörlerin varlığında veya kötü iyileşme durumunda komplikasyonlar ortaya çıkabilir. Yaklaşık her 10 vakanın bir tanesinde ikinci bir ameliyat gerekebilir. İkinci ameliyat daha küçük ve daha basit bir ameliyattır.

Ameliyatım nasıl olacak ?
Estetik burun ameliyatlarının tam donanımlı hastanelerde veya tıp merkezlerinde yapılması uygun olur. Ameliyat, cerrahınızın seçimine bağlı olarak lokal veya genel anestezi altında yapılabilir. Burun ameliyatlarının çoğunda kesiler burun içinden yapılır ve görünür bir ameliyat izi kalmaz. Gerekli durumlarda açık rinoplasti ameliyatı da yapılabilir. Estetik burun ameliyatında burun sırtında çıkıntı yapan fazla kemik ve kıkırdak dokuları çıkarılmakta, burun ucu yukarı kaldırılmakta ve gerekirse burun kanatları daraltılmaktadır. Ameliyat genellikle 1,5 - 2 saat sürmektedir. Ameliyat bitiminde burun deliklerine tampon konulması gerekebilir ve burun üzerine de alçı uygulanmaktadır. Ameliyat sonrası dönemde hastanın bir gece hastanede kalmasında fayda vardır. Ameliyattan 2 gün sonra burun deliklerine tampon uygulanmışsa tamponlar çıkarılır, 1 hafta sonra ise burun üzerindeki alçı çıkartılarak yerine ince bantlar konulur. Bu bantlar da burun üzerinde 1-2 hafta kaldıktan sonra çıkartılır.


Burun Estetiği (Estetik Rinoplasti) Ameliyat sonrası iyileşme sürecim nedir ?
Ameliyat sonrası dönemde gözlerin etrafında şişlik ve morluk olabilir, ancak bu en fazla 10 gün içinde düzelir. Ameliyattan sonra ilaçlarla kolayca tedavi edilebilen hafif bir ağrı olmaktadır. Hastalar burun ameliyatından 1 -2 gün sonra ayağa kalksalar bile, kan basıncını arttıran step, aerobik gibi sportif aktiviteler ve hatta başın öne eğilmesi birkaç hafta kısıtlanmalıdır. Günlük yaşam temponuza tam anlamıyla dönmeniz birkaç hafta içinde olacaktır. 8 hafta süreyle burnunuzu çarpma ve darbelerden korumanız ve güneş ışınlarına maruz kalmamanız uygun olur. İhtiyaç olduğu zaman kontak lensinizi takabilirsiniz fakat 2 ay boyunca burun sırtına temas eden gözlük kullanmamanız gerekmektedir.

Yeni görünümünüz:
Ameliyattan sonra geçen her gün burnunuz daha güzel görünmeye başlayacak ve moraliniz gittikçe yükselecektir. Ancak iyileşme yavaş ilerleyen bir süreçtir. Estetik burun ameliyatının kalıcı sonucu belki bir yıl veya daha uzun bir süre sonra ortaya çıkacaktır.

Ameliyat ile ilgili muhtemel sorunlar
Her ameliyat istenmeyen bazı durumlar ile sonuçlanabilir. Bu ihtimalleri doktorunuzla konuşmanızda yarar vardır. Doktorunuz tüm bu riskleri içeren bilgi ve onam içerikli metni sizinle paylaşacak ve ameliyat onayınızı alacaktır. Doktorunuz size bu risklerden bahsettiği zaman teker teker hepsini tartışmalısınız.

Ameliyatın Karnesi:

Anestezi şekli: Genel.

Ameliyat nerede yapılmalı: Donanımlı bir hastane ameliyathanesinde.

Ameliyat süresi: 1.5 ile 2.5 saat.

Hastanede yatış süresi: Aynı gün/bir gün sonra taburcu olunabilir.

Ameliyat sonrası ağrı – sıkıntı: Bir kaç gün hafif bir sızlama olabilir. Genellikle ağızdan alınan basit ağrı kesiciler yeterli olur.

Şişme, morarma: Şişlikler 2 gün, morluk olursa 3–7 gün arasında.

Pansuman: Varsa tamponlar ameliyat sonrası 2.  gün alınır. Alçı beş-yedinci gün çıkarılıyor.

Dikişler: Açık rinoplasty yapılmışsa burun ucunda dikişler olacaktır ,5-7 gün dikişleriniz alınır.

Ne zaman işe dönülebilir: 3–7 gün.

Spor: 2 hafta sonra uzun yürüyüşler, 3 hafta sonra normal sporlar. Basket, box gibi vücut vücuda yapılan kompetitif sporlara en erken 6-8  hafta sonra başlamak doğru olur.

Son şekil: Genellikle ikinci haftada şişliklerin önemli bir kısmı gider. Ama son şekil en erken altıncı ayda ortaya çıkar. Özellikle kaşlar arasında alına doğru şişlik varsa bu bir seneye kadar devam eder.

Etiketler : Burun Estetiği, Estetik Burun cerrahisi veya rhinoplasti, burun ameliyatı, burun estetiği ameliyatı , Burun,estetik,burun estetik, estetik burun, estetik burun ameliyatları, burun estetik İstanbul, burun ameliyatı videosu, burun ameliyatı bursa, tamponsuz burun ameliyatı, burun eti ameliyatı fiyatları, burun estetiği ameliyatı sonrası, canlı burun ameliyatı izle, estetik burun ameliyati, burun ameliyati izle, burun estetigi fiyatlari, erkek burun estetiği fiyatları, burun estetiği videosu, burun estetiği ücretleri, burun estetikleri, burun ameliyatlari, burun kucultme,rinoplasti, burun estetiği, burun ameliyatı, burun estetiği ankara, burun estetiği bursa, burun ucu ameliyatı, uzun burunlu olmak, burun delikleri genişler mi, burun ucu uzun, burun ucu uzun, burun estetiği istanbul, burun estetiği bursa, kemerli burun ameliyatı, kemer burun, burun ucu estetiği bursa, burun ameliyatları, burun ucu düşüklüğü, bursa’ da en iyi burun estetiği yapan doktor, bursada en iyi burun estetiği yapan doktor, istanbulda en iyi burun estetiği yapan doktor, burun ucu estetiği, burun estetiği,geniş burun ameliyatı, Burun Estetiği, En iyi Burun Estetikçi En İyi Burun Estetiği Burun Ameliyatı, Burun Ameliyatı FiyatlarıBurun Estetiği Nasıl Yapılır? Burun Estetiğine Uygun Adaylar Kimlerdir? Burun Estetiği Riskleri Burun estetiği operasyonu sonrası burun ucunda düşme olur mu? Burun Estetiği Ameliyatında Planlama Sizin Burun Tipiniz Hangisi?

SORULARINIZI OP DR ALPER BAYRAKTAR' A  İLETMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar  

 
+3 #27 Senem Says 2014-03-01 10:29
merhaba burnumun sağ tarafında dokunduğumda bir sertlik oluşmaya başlamıştı, zamanla büyüdüğünü hissettim. dışarıdan hafif belli oluyor. MR çektirdim, içeride herhangi bir kitle saptanmadı, kıkırdak dokuda kalınlaşma var. öğrenciyken üç defa burnumu deldirmiştim,bu yüzden olabilir diye düşünüyorum. bunun haricinde estetik açıdan burnumun şekli için istediğim değişiklik de var. Sizden randevu alıp görüşmeye gelmek istiyorum, görmeden birşey söyleyebilir misiniz bilmiyorum ancak burun estetik ameliyatı için ayarlamam gereken ücret ne kadardır?, ne şekilde sizden randevu alabilirim? ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. cevabınızı bekliyorum.fotoğrafım ekte
File upload 'photo' :
75513_485870411451385_676480276_n.jpg

Gönderenin IP Adresi:
78.177.222.151
Alıntı
 
 
+4 #26 Esra Says 2014-02-03 08:54
burun estetği fiyatı nedir ?

burun estetiği yaptırmak istiyorumda ?
Esra hanım

Her ay ortalama 40-50 burun hastasına ameliyat yapiyorum. Gelirseniz
hastalarımızla tanışma veya telefonla konuşma şansınız olabilir. Her
dört hastamdan bir tanesi diğer doktorların ameliyat ettiği ve düzeltme
gerektiren hastalardır. Yüzünüze yakışacak olan burnu
tasarlayabiliyo ruz.
Alıntı
 
 
+5 #25 Perihan Says 2014-02-01 08:27
Message :
yakın zamanda burun estetiği yaptırmak istiyorum , sanırım bunun için doğru adres sizsiniz
File upload 'photo' :
1255516_10151898293179759_10242242_n.jpg

Gönderenin IP Adresi:
94.55.254.152
Alıntı
 
 
+4 #24 Ali Güven 2013-10-07 17:34
Ben cekırge devlet hastanesınde 1 ayı gecık yattım iş kazası gecırmıştım ayagıma cene denılen 7 mtre uzunlukta cene girdı va bır tarafından girıp dıyerden cıktı cıkarkende etımı paraladı ben dedım bu ayak asla duzelmez ama doktorumum alper bayraktar gercekten cok guzel ve mukemmel bır doktormuş şimdı ayagım ıyı yavaş yavaş duzlıyo ona burdan cok teşekur edıyorum alper bey cok mukemmel bır doktor herkese tavsıze ederım.ellerıdert görmesın her şeyınle gercekten cok mukemmel hastalara davranışı da onun sayesınde ıyıleştım allah razı olsun doktorum sna her zman duacı olacaagım saygılarımla herkese tavsıye edıyomum.ha hemşireleride aynı guler yuzlu muhteşem kadrosu var cok sagol alper bey ıyıkı varsın..
Alıntı
 
 
+5 #23 Metin 2013-10-07 17:33
kENDİSİYLE TANIŞMAMIZ GEÇEN AY GERÇEKLEŞTİ BURUN ESTETİĞİ KONUSUNDA YAPTIĞIM TÜM ARAŞTIRMALAR BURSADA BENİ DR ALPER BEY E YÖNLENDİRDİ.ESTETİK MERKEZİNE GİDEREK KENDİSİNE ULAŞTIM.OPERASYON ÖNCESİ BİLGİLENDİRME GÖRÜŞMESİYLE BAŞLAYAN SÜREÇ OPERASYONLA SON BULDU.HERŞEY HARİKA KENDİSİNDEN EKİBİNDEN VE EN ÖNEMLİSİ AMELİYATIMIN SONUCUNDAN ÇOK MEMNUNUM KENDİSİNİ ŞİDDETLE VE KESİNLİKLE TÜM BURUN AMELİYAT ADAYLARINA TAVSİYE EDİYORUM DOKTOR BEY İYİKİ VARSINIZ SAYENİZDE YENİ BİR BURNUM VE YEPYENİ BİR HAYATIM VAR
Alıntı
 
 
+4 #22 Ümmüseleme 2013-10-07 17:31
Öncelikle herkese selamlar..Mehmet alper bayraktara geçtiğimiz ay burun ameliyatı oldum.Sonuçtan okadar memnunumki çevremdekilerin övgü yağmuruna tutuldum.. İlk gittiğim doktor Alper beydi. Sonra dedimki başka doktora gitmeye gerek yok.Çünkü kendinden okadar emindiki. O kendine okadar güveniyorduki bende çok güvenmiştim.. Ve sonuç tahmin ettiğimden dahada güzeldi.. Dağılmış psikolojim şuan çok iyi :) Herkese alper beyi tavsiye ederim. Son olarak yolunuz zaten ona düşecek :) Hocama teşekkürler.. Sevgiler..
Alıntı
 
 
+5 #21 2013-08-16 19:16
burnumdaki kemerden ve ucunun düşüklüğünden memnun degilim. nasıl bir operasyonla düzeltilir. bilgi akmak istiyorum
Alıntı
 
 
+4 #20 ramazan tosun 2013-08-16 19:15
slm hocam ben daha önce estetik burun amaliyatı oldum ama burnumun ucunu çok yukarı kaldırmış tekrar olmak istiyorum bir sakıncası varmı birde fiyatını öğrene bilirmiyim
Alıntı
 
 
+3 #19 2013-08-16 19:12
42 yaşında bayanım eşim memur. ev hanımıyım hocam benim problemim burundaki etler ve kemik eğriliği hiç nefes alamıyorum estetik ameliyatı olmak istiyorum acaba ameliyat masrafını kurum karşılarmı ne yapmam gerek.iyi çalışmalar
Alıntı
 
 
+3 #18 2013-08-16 19:10
Hocam öncelikle hayırlı geceler ben 19 yaşındayım ve burun estetiği olmak istiyorum gerçekten sinir bozucu bir şekilde sorun olmaya başladı artık bu durum benim için.Size bir resim göndersem bana ortalama fiyat çıkartmanız mümkünmüdür? Biran önce kurtulmak istiyorum
Alıntı
 
 
+4 #17 yelda turhan 2013-08-16 19:08
burnum için yapılabilecek fotograflı uygulamayı görebilir miyim? ayrıca bu işlemin maliyetini de öğrenmek istiyorum.
Alıntı
 
 
+2 #16 2013-08-16 19:07
mrb. ben burnumdaki kemerden cok rahatsız oluyorum.ne yapabilirsiniz amelyattan sonra nasıl durur merak ediyorum. ve aşagıyukar amelyatın ücreti nekadar tutar? şimdiden tskrle
Alıntı
 
 
+3 #15 BURÇİN 2013-08-16 19:04
merhaba hocam ben burun ameliyatı olmak istiyorum sivasta ikametgah ediyorum ama buranın drlarına güvenemiyorum daha küçük bir burun istiyorum fiyat olarakta yazarsanız sevinirim saygılar
Alıntı
 
 
+4 #14 Zeyno Aktaş 2013-08-16 19:03
Burnumum naail gorunceni merak ediyorum
Alıntı
 
 
+5 #13 Özge Değirmenci 2013-08-16 19:01
Bundan 20sene önce burun ameliyatı oldum ve burnumdaki kıkırdaklar temizlendi.Üç ay önce uludağ üniversitesinde muayene oldum hakan coşkun beye ve beni bu ayın ondokuzunda ameliyat öncesi için çağırdılar.Sorum şu burnumun çatısında çökme var ve kulak arkasından kıkırdak alınıp nakil yapılacak bu çökme düzelirmi yoksa estetik mi olmam gerekir.Bu konu hakkında bana kimse bilgi vermedi ayrıca estetik olmam gerekirse sigorta karşılar mı karşılamazsa bana kaça mal olur.Şimdiden cevap verdiğiniz için teşekkürler
Alıntı
 
 
+3 #12 bircan çetiner 2013-08-16 19:00
burnumu küçültmek istiyorum.neler yaptırabilirim
Alıntı
 
 
+2 #11 SEMİH TUFAN 2013-08-16 18:59
İyi günler benim bir kaç sorum olucaktı.Benim burnumdan ötürü sorunum var büyük duruyor yüzüme göre yan duruşlarda dahada dikkat çekiyor.Estetik ameliyatı ve rinoplasti hakkında bilgi almak istiyorum sizden birde buradan fotoğraf yollasam burnumun sağ-sol önden çekilmiş resimlerini ona göre bir yorum yapabilirmisini z ücretlendirme hakkındada hiç bir bilgim yok.
Alıntı
 
 
+6 #10 2013-08-16 18:57
Burun estetik fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum
Alıntı
 
 
+4 #9 2013-08-16 18:56
Burnumdan sikayetciyim fakat yeni gorunumumden korkuyorun cirkin olucam diye
Alıntı
 
 
+3 #8 2013-08-16 18:55
Ameliyat olmayı düşünüyorum fakat dAHA SONRA BEĞENMEMEKTEN KORKTUĞUMDAN OLAMIYORUM BU YÜZDEN RESMİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.
Alıntı
 

Yorum ekle


SAÇ EKİM FUE ANİMASYON

Canlı Destek Hattı

ONLİNE DESTEK

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

İSTANBUL BURSA ESTETİK MERKEZİ

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

Saç Ekiminde En Uygun Fiyat Bize danışmadan karar vermeyin!

SAÇ EKİMİSanal Fue Saç Ekimi Analizi

Hangi saç ekimi tekniğinin kullanılacağı ücret bilgisi ameliyat sonrası oluşacak tahmini saç şeklinizi merak ediyorsanız bize resminizi gönderin.

Not: Gönderdiğiniz Fotoğraflar gizlilik içerisinde incelenip kesinlikle bilgiler saklı kalacaktır.