Op.Dr.Alper BayraktarTwiterConnect To FacebookBize ulaşın

 

Bursa Estetik & Aesthetic

Aesthetic
Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar »Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar Türkiye'de saç ektirmeye karar verdikten sonra, gelmeden 10 gün önce bize haber veriniz, buna göre görüşme tarihiniz belirlenir. Yüz yüze görüşme ve muayeneden sonra local anestezi gününüz belirlenir. KLİNİĞİMİZE ÖN BAŞVURU Saç ekim uygulaması düşünüyorsanız, internet üzerinden doktorunuza danışın kısmından başvuru formumuzu doldurmanızı rica ediyoruz. Bu forma kişisel bilgilerinizi, sorununuzu ve ilgili fotoğraflarınızı ekledikten sonra bize ulaştırınız. Biz size uygulanacak işlemler, bilgi ve ücret konusunda gerekli ayrıntıları iletiyoruz. ÖN DEĞERLENDİRME, OTEL VE REZERVASYON Değerlendirme formundan sonra karar vermeniz durumunda, sizin geliş tarihinize göre, muayene randevunuzu ayarlıyoruz. Şehir dışından ve yurtdışından gelen hastalarımıza kliniğimize yakın bir otelden rezervasyon yaptırarak transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Sizden uçuş numarası, havaalanı bilgileri ve iniş saati bilgilerinizi aldıktan sonra havaalanından sizi karşılıyoruz. Sizi isminizin yazdığı karton ile Atatürk Havalimanı danışmasının önünde bekliyoruz. AYRINTILI MUAYENE Araç ile getirilip otelinize yerleştiriliyorsunuz. Kliniğimizde Emine Saykı tarafından karşılanıyor ve sizi ayrıntılı bir şekilde muayene ediyoruz. Fotoğraflarınızı çekiyoruz. Muayene sonrası operasyon ile ayrıntılar konuşuyor ve hasta örnekleri üzerinde hastalarımıza bilgiler veriyoruz. Hastamız için operasyon gününü belirliyoruz. ANESTEZİ GÜNÜ Ameliyatlar kliniğimizde mevcut olan tam donanımlı ameliyathanemizde gerçekleştirilmektedir. LOCAL ANESTEZİ SONRASI Hastalarımız kliniğimize yakın olan Hotel'e Bursa Saç Ekim Merkezi (http://bursaestetik.com.tr/) 'nden bir refakatçi eşliğinde otele yönlendirilir.  Cuma, 13 Haziran 2014 10:50

Saç Ekimi Düzeltme ve Operasyonlar

 

Saç Ekimi Düzeltme ve Operasyonlar Bursa Estetik Saç Ekim Merkezinde yapılmaktadır.

Saç Ekimi Düzeltme ve Operasyonlar

Saç Ekimi Düzeltme Operasyonları günümüzde sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Ancak herşeyi ilk başta doğru bir şekilde yapıp, Saç Ekim Merkezini iyi seçmekte fayda var. Başarısız olan bir işlem, kişinin verici alanı azaltır. Bu sebeple  düzeltme operasyonları adını verdiğimiz işlemleri çok iyi bir planlamak gerektirir.

Saç ekimi düzeltme operasyonları özellikle başka bir klinikte saç transferi yaptırmış ve işlem sonrasında yeni çıkan saçların medikal söylemde pluggy head ya da çim adam saçlarına benzeyen hastalarımıza uygulanıyor. Saç ekimi uzmanı olmayan, bu konu hakkında yeni uygulamaları ve teknikleri takip etmeyen kliniklerde yapılan çoğu saç ekimi işlemi, maalesef başarısızlıklarla sonuçlanıyor.

Saç Transferi Yaptırmadan evvel Dikkat Edilecek Hususlar

1) Saç ekimi operasyonlarında, ekim alanına uygulanacak cm2 de ki kök yoğunluğunun belirlenmesi operasyonun başarısını ve kalitesini göstermesi açısından çok önemlidir.

2) Yeterli yoğunlukta ekilmeyen kökler, yoğun saç görünümü vermeyecek ve doğal görünmeyecektir.

3) Köklerin doğal yapısına uygun, doğru açılar verilerek ekilmesi, doğal saç görüntüsüne bir an evvel kavuşulmasını sağlar.

4) Doğru açılar ile ekilmeyen kökler, kötü bir görünüm oluşturur. Yanlış ve tecrübesiz ellerde yapılan saç ekim operasyonlarında köklerin büyük kesiler içine ve köklerin yanlış açılarla ekilmesi en büyük sorunlardandır.

5) Kökler, büyük kesiler içine yerleştirilirse açılan her bir kesi ekim alanınızda ufak ufak çok sayıda scar oluşumuna neden olur. Eğer 2500 kök ekilmişse ve kökler büyük kesiler içine ekilmişse ekim alanınız da yine scar alan oluşur.

6) Kökler yanlış açılar ile ekilirse (ki büyük kesiler içinde köklerin yanlış açı ile çıkışı çok kolaylaşır) doğal olmayan görünüm oluşur. Bu durumun düzeltilmesinin tek yolu bu köklerin tekrar çıkarılması ve yeniden doğru açılar verilerek ekilmesidir. Zaten büyük kesiler açılan ekim alanında scarlar oluşmuşken, bir de bu köklerin tekrar çıkarılması, yeniden bir scar oluşumu yaratır. Scar alanda beslenme azalır, yeni ekilen köklerin beslenmesi zorlaşır. Yeni saç ekim operasyonunun sonucu da riske edilmiş olur.

7) Lütfen dikkat,  saç ekim operasyonunuz için, tüm bu kriterlere dikkat eden doktor ve ekibini tercih etmenizi öneriyoruz.  

Donör bölgeleriniz sınırsız değildir ve bu alanlarda mevcut her bir kök sizin için çok değerlidir.

 

SORULARINIZI OP DR ALPER BAYRAKTAR' A  İLETMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum ekle


SAÇ EKİM FUE ANİMASYON

Canlı Destek Hattı

ONLİNE DESTEK

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

İSTANBUL BURSA ESTETİK MERKEZİ

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

Saç Ekiminde En Uygun Fiyat Bize danışmadan karar vermeyin!

SAÇ EKİMİSanal Fue Saç Ekimi Analizi

Hangi saç ekimi tekniğinin kullanılacağı ücret bilgisi ameliyat sonrası oluşacak tahmini saç şeklinizi merak ediyorsanız bize resminizi gönderin.

Not: Gönderdiğiniz Fotoğraflar gizlilik içerisinde incelenip kesinlikle bilgiler saklı kalacaktır.