Op.Dr.Alper BayraktarTwiterConnect To FacebookBize ulaşın

 

Bursa Estetik & Aesthetic

Aesthetic
Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar »Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar Türkiye'de saç ektirmeye karar verdikten sonra, gelmeden 10 gün önce bize haber veriniz, buna göre görüşme tarihiniz belirlenir. Yüz yüze görüşme ve muayeneden sonra local anestezi gününüz belirlenir. KLİNİĞİMİZE ÖN BAŞVURU Saç ekim uygulaması düşünüyorsanız, internet üzerinden doktorunuza danışın kısmından başvuru formumuzu doldurmanızı rica ediyoruz. Bu forma kişisel bilgilerinizi, sorununuzu ve ilgili fotoğraflarınızı ekledikten sonra bize ulaştırınız. Biz size uygulanacak işlemler, bilgi ve ücret konusunda gerekli ayrıntıları iletiyoruz. ÖN DEĞERLENDİRME, OTEL VE REZERVASYON Değerlendirme formundan sonra karar vermeniz durumunda, sizin geliş tarihinize göre, muayene randevunuzu ayarlıyoruz. Şehir dışından ve yurtdışından gelen hastalarımıza kliniğimize yakın bir otelden rezervasyon yaptırarak transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Sizden uçuş numarası, havaalanı bilgileri ve iniş saati bilgilerinizi aldıktan sonra havaalanından sizi karşılıyoruz. Sizi isminizin yazdığı karton ile Atatürk Havalimanı danışmasının önünde bekliyoruz. AYRINTILI MUAYENE Araç ile getirilip otelinize yerleştiriliyorsunuz. Kliniğimizde Emine Saykı tarafından karşılanıyor ve sizi ayrıntılı bir şekilde muayene ediyoruz. Fotoğraflarınızı çekiyoruz. Muayene sonrası operasyon ile ayrıntılar konuşuyor ve hasta örnekleri üzerinde hastalarımıza bilgiler veriyoruz. Hastamız için operasyon gününü belirliyoruz. ANESTEZİ GÜNÜ Ameliyatlar kliniğimizde mevcut olan tam donanımlı ameliyathanemizde gerçekleştirilmektedir. LOCAL ANESTEZİ SONRASI Hastalarımız kliniğimize yakın olan Hotel'e Bursa Saç Ekim Merkezi (http://bursaestetik.com.tr/) 'nden bir refakatçi eşliğinde otele yönlendirilir.  Cuma, 13 Haziran 2014 10:50

İleri Düzey Lazer Uygulamaları Bursa Estetik'te

LAZER LİPOLİZ

Lazer  Destekli Vücüt Şekillendirme (Lazer Lipoliz)

FDA (United States Food and Drug Administration)  tarafından 2006 yılında onaylanmış, günümüzde şıkça kullanılan  ve istenmeyen yağları uzaklaştırmakta  kullanılan bir yöntemdir. Bu işlem için geliştirimiş lazerler yardımıyla bölgesel olarak istenmeyen yağlar eritilirken aynı zamanda cilt gereginleştirilir. Klasik liposuction yöntemlerindeki gibi cilt ve yağ dokusuna mekanik travma olmadan yağ hücrelerinin  yağ içeriği  hücre zarı açılarak ortaya çıkarılır. Açığa çıkarılan yağ içeriği ince bir kanülle dışarı emilebilir yada dışarı sağılabilir. İçeride kalan sıvılaşmış yağlar ise lenfatik sistamle emilerek kalıcı olarak ortadan kaldırılır.  Bu işlem sırasında hem ısınmaya bağlı olarak hemde derideki fibroblastlar uyarılaralarak aynı anda ve takip eden günlerde de devam eden  günlerde gerginleşme olur ve deri sarkması azalır.

Slimlipo, Smartlipo, Vaser Liposelection,Deep IR nedir 3 Deep RF, Ultrashape,Ulthera?

Bu cıhazların tamamı ve daha fazlası  kliniğimizde mevcuttur. Bunlar aslında cerrahi yöntem isimleri değildir. Laser lipoliz için kullanılan farklı laser teknolojilerinin  uygulanmasını sağlayan cihazların bazılarının isimleridir. Kullanım alanları birbirinden farklılıklar gösterir. Laser liploliz uygulanacak hastanın ihtiyaçlarına göre hangisinin kullanılacağına karar verilir. Bazı durumlarda kombine kullanımları gerekir.

Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Liposuction’un uygulandığı göbek, basen, bel, yüz, cinsel bölge üzeri,göğüsler gibi yağ fazlalığı olan hemen heme tüm alanlara uygulanabilir. Özellikle liposuction sonrası sarkması muhtemel kol içi, bacak içi ve gıdı bölgesi gibi alanlarda kullanılması uygundur. Bunun yanısıra erkeklerde jinekomasti (meme büyümesi) hastalığının tedavisinde etkin yöntemlerden biridir. Ayrıca daha önce liposuction uygulanmış, düzgün ve yeterli miktarda yağ alınamamış alanlardada etkin bir şekilde problemleri çözmek için kullanılabilir.

Lazer Lipoliz  Nasıl Uygulanır ve İşlem Sonrası Süreç Nasıldır?

Lokal anestezi altında bazen sedasyonla kombine edilerek uygulanır. Uygulanacak alanda gizlenebilecek bir bölgede ciltte 1-2mm lik bir ve ya iki delik açılır. Kontrol panelinden uygulanacak bölgeye uygun enerji miktarı ayarlanır ve fiberoptik kanül açılan delikten cilt altı yağlı dokuya ilerletilir. Laser ile yağ hücreleri eritilir. Yine aynı delikten eriyen yağlar emilir. Delikler emilebilir ince bir tek dikişle kapatılır. Kısa süreli olarak baskılı pansuman yapılır. İşlem sonrası lokal anestezik ve serum 6-12 saat hafifçe sızar. Genellikle işlemden sonra ilk 6-8 saat ağrı beklenmez. Bu süreden sonra  ağızdan alınan basit bir ağrı kesici ile geçen hafif bir ağrı başlayabilir. Hastalar  genelde bir-bir buçuk gün içinde sosyal hayatlarına geri dönerler. Bu yöntemde hasta toleransının ve memnuniyetinin yüksek ve iyileşme sürecinin kısa olduğu rapor edilmiştir.

Lazer Lipoliz Güvenli Midir?

Bu yöntemin güvenliği FDA tarafından onaylanmıştır.

Lazer Lipoliz Uygulaması  Ne Kadar Sürer?

Yüz ve gıdı bölgesi yaklaşık 45 dakika sürerekn daha büyük alanlar göbek basen gibi  bir saat kadar sürebilir.

Etkileri Ne Zaman Ortaya Çıkar Kalıcı Mıdır?

Uygulama sonrası etkinin yarısı yaklaşık olarak görülür.Yapılan çalışmalarda aspirasyon uygulanan vaklarda 1-2 ay  içinde  nihai sonucun ortaya çıktığı bildirilmektedir [4].Etkiler kalıcıdır. Yapılan  MR (Manyetik resorans ) görüntüleme ve “3D photograpy” ( 3 boyutlu fotoğraflama) yöntemleriyle hacimsel azalma bilimsel olarak gösterilmiştir.

Lazer Lipoliz Kimlere Yapılmaz?

Tüm tıbbi uygulamalar için geçerli olmak üzere, ciddi kalp problemleri olan, hipertansiyon, diyabet, kanama bozuklukları olan ve ya hamilelerde  hastayı takip ve tedavi eden hekimlerin görüşleri ve gerekli önlemler alınmadan yapılmamalıdır.

Klasik Liposuctiona Üstünlükleri Nelerdir?

Kanama, ağrı ve morarmanın daha az olması, işlem sonrası deri sarkmalarının azalması ve ya olmaması, cildin sıkılaşması, hasta toleransının yüksek olması iyileşme sürecinin kısa olması ve revizyon ihtiyacının çok az olması bilimsel yayınlarda belitilen temel üstünlükleridir. Ayrıca bildirilmiş sistemik yan etkisinin olmaması bir diğer önemli yanıdır.

İstenmeyen Etkileri Nelerdir?

Bir öğrenme eğrisi gerektirmesi, çok geniş alanlarda tek başına yeterli olmayabilmesi, ve uygun olmayan düşük enerji miktarları uygulandığında yeterli miktarda erime sağlamaması, çok yüksek enerji uygulandığında ise ciltte termal hasar oluşturabilmesi ise istenmeyen etkileridir.

Tags: bursa lazer epilasyon bursa lazer epilasyon fiyatları epilasyon fiyatları epilasyon merkezi epilasyon merkezleri erkek lazer epilasyon fiyatları ipli lazer kadın lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon lazer epilasyon bursa lazer epilasyon cihazları lazer epilasyon fiyat lazer epilasyon fiyat bursa lazer epilasyon fiyat listesi lazer epilasyon fiyatı lazer epilasyon fiyatlar lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon merkezi lazer epilasyon merkezleri lazer epilasyon ücretleri lazer epilasyon zararlar lazer epilasyon zararları nd yag lazer

Yorum ekle


SAÇ EKİM FUE ANİMASYON

Canlı Destek Hattı

ONLİNE DESTEK

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

İSTANBUL BURSA ESTETİK MERKEZİ

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

Saç Ekiminde En Uygun Fiyat Bize danışmadan karar vermeyin!

SAÇ EKİMİSanal Fue Saç Ekimi Analizi

Hangi saç ekimi tekniğinin kullanılacağı ücret bilgisi ameliyat sonrası oluşacak tahmini saç şeklinizi merak ediyorsanız bize resminizi gönderin.

Not: Gönderdiğiniz Fotoğraflar gizlilik içerisinde incelenip kesinlikle bilgiler saklı kalacaktır.