Op.Dr.Alper BayraktarTwiterConnect To FacebookBize ulaşın

 

Bursa Estetik & Aesthetic

Aesthetic
Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar »Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar Türkiye'de saç ektirmeye karar verdikten sonra, gelmeden 10 gün önce bize haber veriniz, buna göre görüşme tarihiniz belirlenir. Yüz yüze görüşme ve muayeneden sonra local anestezi gününüz belirlenir. KLİNİĞİMİZE ÖN BAŞVURU Saç ekim uygulaması düşünüyorsanız, internet üzerinden doktorunuza danışın kısmından başvuru formumuzu doldurmanızı rica ediyoruz. Bu forma kişisel bilgilerinizi, sorununuzu ve ilgili fotoğraflarınızı ekledikten sonra bize ulaştırınız. Biz size uygulanacak işlemler, bilgi ve ücret konusunda gerekli ayrıntıları iletiyoruz. ÖN DEĞERLENDİRME, OTEL VE REZERVASYON Değerlendirme formundan sonra karar vermeniz durumunda, sizin geliş tarihinize göre, muayene randevunuzu ayarlıyoruz. Şehir dışından ve yurtdışından gelen hastalarımıza kliniğimize yakın bir otelden rezervasyon yaptırarak transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Sizden uçuş numarası, havaalanı bilgileri ve iniş saati bilgilerinizi aldıktan sonra havaalanından sizi karşılıyoruz. Sizi isminizin yazdığı karton ile Atatürk Havalimanı danışmasının önünde bekliyoruz. AYRINTILI MUAYENE Araç ile getirilip otelinize yerleştiriliyorsunuz. Kliniğimizde Emine Saykı tarafından karşılanıyor ve sizi ayrıntılı bir şekilde muayene ediyoruz. Fotoğraflarınızı çekiyoruz. Muayene sonrası operasyon ile ayrıntılar konuşuyor ve hasta örnekleri üzerinde hastalarımıza bilgiler veriyoruz. Hastamız için operasyon gününü belirliyoruz. ANESTEZİ GÜNÜ Ameliyatlar kliniğimizde mevcut olan tam donanımlı ameliyathanemizde gerçekleştirilmektedir. LOCAL ANESTEZİ SONRASI Hastalarımız kliniğimize yakın olan Hotel'e Bursa Saç Ekim Merkezi (http://bursaestetik.com.tr/) 'nden bir refakatçi eşliğinde otele yönlendirilir.  Cuma, 13 Haziran 2014 10:50

BURSA SAÇ EKİM MERKEZİ

Bursa Saç Ekim Merkezi Hakkında

Bursa Saç Ekim Merkezi uzman kadrosu ve kullandığı ileri teknoloji ile alanında en önemli merkezlerden biridir. Uzun yıllardır saç ekimi üzerine çalışan deneyimli bir ekibe sahip olan saç ekim merkezimiz, günümüzün en ileri tekniklerinden yararlanarak saç ekim ve tedavilerini başarı ile uygulamakta ve size doğal bir görünüm sunmaktadır.

Amacımız saç problemleri yaşayan kişilere istedikleri anda, en iyi hizmeti, maksimum kalitede ve konforlu bir biçimde vermektir.

Saç Ekimi Nedir ?

İlk Saç Ekimi operasyonu 1952 yılında Dr.N.Orentreich tarafından gerçekleştirilmiştir. 2002 yılında Dr.Rassman ve Dr.Brenstein tarafından dünyaya duyrulan FUE yöntemi günümüzde tüm dünyada uygulan bir yöntem olmuştur.Saç ekimi işleminde saçlı bölgeden saçlar alınarak saç çıkması istenen bölgeye nakledilir.

Nakledilen saçlar, hiç dökülmeyen bölgeden alınan saçlar olduğundan yeni bölgede ömür boyu dökülmeyen saçlarınız olur.
FUE Saç Ekimi yönteminde saç kökleri dökülme olmayan kısımdan kesi izine neden olmadan ve dikiş kullanılmadan çıkarılarak sorunlu bölgeye saç ekimi işlemi yapılır.Fue yöntemi ve saç ekimi operasyonu ile alakalı detaylı bilgi almak için yan taraftaki formu doldurabilir  bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.Ayrıca şubelerimizi ziyaret ederek bir yandan kahvenizi yudumlarken bir yandan da Bursa Aesthetics Saç Ekim Merkezi misafirperverliğini yerinde görmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz

SAÇ EKİM FUE ANİMASYON

Canlı Destek Hattı

ONLİNE DESTEK

DUYURULAR & HABERLER

Buna istinaden hastaların ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarının, web sayfasında yayınlanması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle "Ameliyat Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları" nı bu sayfada bulamayacaksınız

 

FOTOESTETİK

Estetik Cerrahi Merkezlerinin 12.05.2003 tarih ve 25106 sayılı "Güzellik ve Estetik Amaçlı Sağlık Kuruluşları Hakkında Yönetmeliğinin" 34. ve 24. maddeleri gereğince reklam, ilan ve web sayfası içeriklerine bazı kısıtlamalar getirilmiştir.
 

 

 


By PLAVEB

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

İSTANBUL BURSA ESTETİK MERKEZİ

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

Saç Ekiminde En Uygun Fiyat Bize danışmadan karar vermeyin!

SAÇ EKİMİSanal Fue Saç Ekimi Analizi

Hangi saç ekimi tekniğinin kullanılacağı ücret bilgisi ameliyat sonrası oluşacak tahmini saç şeklinizi merak ediyorsanız bize resminizi gönderin.

Not: Gönderdiğiniz Fotoğraflar gizlilik içerisinde incelenip kesinlikle bilgiler saklı kalacaktır.